Контактирајте не

Пекинг LDH технологија за развој на копродукции, ООД

Адреса

соба A1064, No.86, Wanxing патот, Fangshan округ, Пекинг, Кина

Е-пошта

Телефон

+86 13012084959

часа

Понеделник-недела: 24-часовна Отворена

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас