Na kontaktoni

Pekin LDH Teknologjia Zhvillimi Co, Ltd

Adresa

Dhoma A1064, No.86, Wanxing Road, Fangshan Qarkut, Pekin, Kinë

Phone

+86 13012084959

orë

E hënë-e diel: 24-orëshe Open

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne